cookies.modal.title

cookies.modal.description
Nieuw

Farrow & Ball Flat Eggshell Orangery No.70 - 750ml

Farrow & Ball Flat Eggshell Orangery No.70 - 750ml-image
Farrow & Ball Flat Eggshell Orangery No.70 - 750ml-image
Farrow & Ball Flat Eggshell Orangery No.70 - 750ml-image
Nieuw

mixedPaint.color.picker.button.paragraph

Volume

2.5 L5 L

Productlijn

Dead FlatExterior EggshellFull GlossModern Eggshell
59,00

Pop.product.label.taxIncluded

product.deliveryTime.days

Nieuw
Dit product is nieuw in ons assortiment.
    Kiyoh logo-image

    review.message

    Acties

    Nieuw
    Nieuw

    Dit product is nieuw in ons assortiment. Bij aankoop van dit product kies je voor een van de nieuwste aanwinsten in ons assortiment. Elk product is zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit en innovatie.

    Nieuw

    Dit product is nieuw in ons assortiment. Bij aankoop van dit product kies je voor een van de nieuwste aanwinsten in ons assortiment. Elk product is zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit en innovatie.

    pdp.productInformation.heading

    Farrow & Ball Flat Eggshell Orangery No. 70 – Lak voor hout en metaal
    Met Farrow & Ball Flat Eggshell Orangery No. 70 creëer je een prachtig gladde afwerking op hout en metaal binnenshuis. Deze lak onderscheidt zich door zijn supersterke en duurzame karakter met een subtiele eiglans van slechts 20%. Dankzij schrobklasse 1 blijft het oppervlak eenvoudig schoon en behoudt het langer een frisse uitstraling – ideaal voor onder andere keukenkastjes en meubels. De lak is schrob- en vlekbestendig, droogt snel en biedt vanaf dag één uitstekende hardheid en blockingweerstand, zodat je oppervlakken direct weer kunt gebruiken. Dankzij de biobased ingrediënten, minimale VOC-uitstoot en A+ binnenluchtkwaliteit is het product veilig voor elke woonruimte, zelfs voor speelgoed. De acrylbindmiddel-formule zorgt ervoor dat wit langdurig wit blijft, terwijl de lak een excellente dekking biedt met slechts twee lagen en een optimaal egale structuur oplevert. Met een dekking van 12m² per liter en geschikt voor kwast, roller en spuit is deze lak veelzijdig en eenvoudig aan te brengen. Gebruik de geschikte primer voor het beste resultaat op hout, metaal of beton en geniet van een duurzaam en vlekvrij eindresultaat.

    Glansgraad

    Eiglans

    Verwerkingsmethode

    Kwast, Roller, Verfspuit

    Kleurnummer leverancier

    No. 70

    Extra eigenschappen

    Afwasbaar, Milieuvriendelijk, Sneldrogend, Vlekbestendig

    Rendement per liter

    12 m²/l

    Kleurnaam

    Orangery

    Verfsoort

    Waterbasis (acryl)

    Kleurdekking

    Dekkend

    Overschilderbaar na

    4 h

    Schrobvastheidsklasse

    1

    Stofdroog na

    2 h

    Toepassing op

    Metaal, Hout

    Hoofdkleur

    Geel

    pdp.productProperties.ManufacturerProductNumber

    5029496037968

    EAN

    5029496037968

    pdp.productProperties.ArticleNumber

    410381

    Volume

    0.75 L