pdp.productInformation.heading
Verf die speciaal voor jou op kleur is gemaakt, kan niet worden geretourneerd. Kleuren kunnen afwijken door verschillen in beeldscherminstellingen.
Prijzen kunnen verschillen per kleur.
Prijzen kunnen verschillen per kleur.
Sigma Sigmaresist Fungi – Matte finish voor vochtige binnenruimtes op wanden en plafonds
Sigma Sigmaresist Fungi geeft je een matte finish voor binnen op wanden en plafonds van beton pleisterwerk gips en metselwerk. Je gebruikt het in vochtige ruimtes zoals badkamer en keuken zodat schimmel minder kans krijgt en de verflaag langer netjes blijft. De film is waterbestendig en uv bestendig zodat je oppervlak sterk blijft bij licht en condens en ook schimmelwerend is.
Wat is de voorbewerking van Sigma Sigmaresist Fungi?
Start met reinigen en ontvetten en verwijder aanwezige schimmel volledig met een passend reinigingsmiddel zodat de nieuwe laag betrouwbaar hecht. Of verwijder schimmels door afborstelen met een harde borstel en warm sodawater. Daarna goed afwassen met schoon water. Op nieuw pleisterwerk laat je de ondergrond goed uitharden en schuur je licht zodat je een gelijkmatige zuiging krijgt. Op bestaande verflagen verwijder je losse delen en matteer je het oppervlak waarna je alles goed stofvrij maakt voor een strak resultaat. Sterk zuigende of poederende muren zet je vast met Sigmafix Universal zodat de afwerking mooi egaal opdroogt.
Hoe breng je Sigma Sigmaresist Fungi aan?
Je roert goed door en brengt Sigma Sigmaresist Fungi aan met kwast roller of airless spuitwerk afhankelijk van je ondergrond en werkwijze. De verf is gebruiksklaar en je verdunt alleen licht met water bij spuitwerk. Bij normale omstandigheden is de laag stofdroog na 1 uur en overschilderbaar na 4 uur. Je verwerkt het bij voorkeur tussen 8 en 30 graden en je vermijdt aanbrengen op een natte ondergrond. Voor een gelijkmatige dekking en langdurige bescherming breng je meestal twee lagen aan met voldoende droogtijd ertussen.
Hoeveel verf moet ik kopen?
Je berekent hoeveel verf je nodig hebt door de oppervlakte te delen door het rendement van deze verf. Het rendement van deze verf is 8 m2 per liter. Dit is een theoretisch rendement. Je gebruikt vaak meer bij veel structuur en bij een zuigende ondergrond en ook bij overschilderen van donkere tinten of bij een volle kleur.
Sigma Sigmaresist Fungi kopen bij Verfwebwinkel
Je koopt deze schimmelwerende matte muurverf voor vochtige binnenruimtes gemakkelijk bij Verfwebwinkel. Deze verf wordt op kleur gemengd en kan niet geretourneerd worden. Is er iets mis met de kleur neem dan contact op met de klantenservice. Wil je zakelijk bestellen lees dan verder over zakelijk bestellen.
Extra eigenschappen
Schimmelwerend, UV bestendig, Waterbestendig
Toepassingen
Schilderen
Gebruik
Binnen
Geschikt voor ruimte
Badkamer
Glansgraad
Mat
Kleurdekking
Dekkend
Overschilderbaar na
4 h
Rendement per liter
8 m²/l
Schrobvastheidsklasse
2
Stofdroog na
1 h
Verfsoort
Waterbasis (acryl)
Verwerkingsmethode
Airless spuitapparatuur, Kwast, Roller
Hoofdkleur
Wit
Kleurnaam
Wit
EAN
8716242774181
pdp.productProperties.ArticleNumber
353520
pdp.productProperties.ManufacturerProductNumber
10100DN5857
Volume
10 L
pdp.productInformation.subheading.safetySpecifications
Gevarenaanduiding, Voorzorgsaanduiding
pdp.productInformation.specifications.PPhrases
P101: Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden
P102: Buiten het bereik van kinderen houden
P501: Inhoud/verpakking afvoeren naar gecertificeerde verwerker van afvalstromen
